Regulamin
Aby korzystać z serwisu popisz.pl musisz obowiązkowo zapoznać się z poniższym REGULAMINEM:
§1 Serwis popisz.pl to strona, która daje możliwość prowadzenia rozmowy po wylosowaniu użytkownika, który również zgłosił chęć do rozmowy.
§2 Dostęp do strony jest dozwolony od 18 lat. W przypadku osób niepełnoletnich (minimum 16 lat) tylko i włącznie za zgodą rodziców lub opiekunów! Jeśli nie masz 18 lat i nie posiadasz zgody nie masz prawa do korzystania z serwisu.
§3 Administracja strony nie odpowiada za przesyłane wszelkie treści podczas zawartej rozmowy przez użytkowników.
§4 Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w każdym momencie. Jeśli zostanie zmieniony regulamin, będzie widoczna wyszczególniona informacja na stronie serwisu.
§5 Każdy kto korzysta z serwisu, musi przestrzegać prawa. Kto będzie używać treści niezgodnych z polskim prawem, definitywnie zostanie zablokowany w serwisie popisz.pl.
§6 Podczas rozmowy z osobą musisz posiadać kulturę, każde zgłoszenie o obrażaniu kogoś lub wyrażaniu się w sposób wulgarny i obraźliwy będzie skutkowało zablokowaniem.
§7 Aplikacja popisz.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.
§8 Zabraniamy kopiować wszelkie funkcje serwisu oraz treści, kopiowanie będzie skutkowało surowymi konsekwencjami prawnymi.
§9 Po rozpoczęciu rozmowy wyrażasz zgodę, aby Twoja lokalizacja była wyświetlana w statystykach użytkowników ONLINE, bez jakichkolwiek innych danych. Ma to na celu zachęte korzystania z serwisu przez innych odwiedzających stronę.
Osoby nie spełniające powyższych warunków nie mają prawa do korzystania z serwisu popisz.pl